Error saving subtitles

Při ukládání se mi vždy zobrazuje následující zpráva:

Error saving subtitles

There was an error saving your subtitles. Save
your subtitles using the download button below and upload them to the system later.
To avoid data corruption, please do not open the or edit the subtitles in any text editor.

Sice se nejedná o strašlivý problém, mohu si nakonec titulky stáhnout a nahrát je externě, je to možná zbytečný opruz navíc. Bohužel nevím, kde je chyba, tak ani nevím, jak ji opravit.

Jedu přes Firefox, chyba se zobrazuje při ukládání nebo dokončení projektu.
Pokud někoho něco napadne, rád se poučím.

Lukáš

Hmm, zajímavé. Mně se to neděje a s tímto problémem jsem se ani nikdy nesetkal. Koukal jsem se na Amara Support, zda tam nenajdu nějaký podobný ticket, ale nic jsem nenašel (http://support.amara.org/support/home).

Uvidíme, zda ostatní nenapadne, co s tím. Kdyžtak společně zareportujeme chybu (založíme ticket na výše zmíněné stránce).

Já už tam ticket založil…
odkaz zde:
http://support.amara.org/support/discussions/topics/295744
Ale zatím se tam nikdo neozval.

2 Likes

V posledních dvou dnech jsme měla stejný problém (taky s Firefoxem - posl.verze a Win 7).
Mně pomohlo přepnout se do legacy editoru a uložit tam.

Za založení ticketu na Amara moc díky Lukáši!

Zajímavé. Vyhledával jsem přesně podle názvy Ticketu a ten tvůj mi nevyhledal :smiley:.

Koukněte na verze Firefoxu, prosím. Dopíši to tam do poznámky. @Marketa @Lukas_Holik

Firefox 28.0

1 Like

Firefox 28.0 na linuxu mi funguje v pohodě.

Já mám také verzi č. 28…

Na maratonu byl podobný problém, v průběhu překladu se něco podělalo a pak nešlo ukládat. Ale při opětovném najetí do překladatelského prostředí už bylo vše v pořádku. Dělá to skutečně u různých videí v různé časy?

Dělá to skutečně u jakéhokoli videa v jakémkoli čase. Něco mi napsali na Amaře (odkaz viz výše), ale upřímně - spíše mi to připadá jako popis toho, proč funguje oklika, kterou teď používám, než popis řešení problému. Ale třeba to špatně chápu?

Také ale napsala: I'd rather Amara staff took a look at this issue first, so I created a ticket from this topic.

To znamená, že se na to koukne někdo z developerů. (snad s tím i něco udělá)

@Mikulas Téma se zavře za 1 den. Asi je to předčasné. (btw. myslím si, že by to zavírání mělo fungovat spíše způsobem - téma se zavře 2 dny poté, co nepřibudou další komentáře)

Měla jsem podobný problém hned u prvního videa, které jsem překládala. Dělo se mi to v Chromu (35.0) i Firefoxu (29.0). IE normálně nepoužívám, ale řekla jsem si what the hell, nemám co ztratit a hle, ono to šlo bez problémů (IE 11.0). Pracuju ve Windows 7. Zabývala jsem se tím celkem dlouho a skutečně to bylo v jakýkoliv čas, u jakéhokoliv videa, co jsem otevřela.

@Lukas_Holik nebo @Ota mohl bys zkusit prošoupnout to vlákno na Amaře? Můžeš tam připsat, co tam psala pavlína, že pod IE to jde…

Done. Připomínám link:
http://support.amara.org/support/discussions/topics/295744/page/last#post-456079

1 Like

Nejde to ani v Opeře (22.0) a to jsem do ní vkládala takové naděje :frowning: Bože, proč to musí jít zrovna jen v IE? Já ho tak nerada používám.