Nesprávné pojmenování bloku v rámci textu "Navazuje na..."

@Mikulas: Pokud si otevřu blok “Hvězdy, černé díry a galaxie” nebo libovolné video z tohoto bloku, zobrazí se informace, že navazuje na blok “měřítka v ve vesmír” (viz níže). Odkazovaný blok se ovšem jmenuje “Měřítka ve vesmíru”. Můžeš se na to prosím podívat?

Bezva, díky za upozornění :slight_smile: opravil jsem to. Je to očekávané chování, občas to něco neohne dobře takže když si takhle něčeho všimnete, napište a přidám tu formu do slovníku ručně.

2 Likes

Ještě z tohoto soudku…
Tenhle text také z nějakého důvodu ignoruje velká písmena. A třeba pokud je v názvu bloku B. Franklin, tak to s malým písmenem vypadá fakt divně.

Jop, vim o tom, taky mě to dlouho trápilo, ale nejde to elegantně vyřešit na 100 % tim že se to skloňuje strojově. Udělal jsem tam teď ale nějakou chytristiku, která by to měla zachránit. Jediný edge case o kterém vím, že by teď neměl fungovat je „MoMA“ (vznikne „Moma“), všechno ostatní by fungovat mělo (včetně jmen ale i zkratek jako je „USA“).

1 Like

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.