nový korektur na fyziku + chybka na první stránce

@Marketa @Ota @Olga

Rád bych tímto přivítal nového korektora na fyziku, Milana Ončáka.
Milan udělal PhD ve fyzikální chemii mé současné laborce a nyní je na postdocu v Berlíně.
Asi se tam velmi nudí, tak se rozhodl nám věnovat svůj drahocený čas, za což jsem mu velmi vděčný.

A jelikož je pilný, stihnul již najít gramatickou chybu na první stránce KŠ :smile:
V odstavci pod “Nauč se zdarma skoro cokoli” se píše “cvičeních, které” místo “cvičeních, která”.

@Mikulas opravíš to prosím? Můžeš mu prosím také udělit příslušná práva? Měl by být na KŠ přihlášený pod svým emailem. Díky.

2 Likes

Vítáme Milana :wink:.

At se zaregistruje i na foru. (… ach jo, už aby se natáhla ta čeština z Transfixu …)

Díky za chybku, ale upozrňujeme, že na vývoj webu je stopka, tak ať jím neztráví moc času. Za pár měsíců budeme ladit nový a tam se každý z nás pěkně vyžije :smile:.

Skvělá zpráva. Milane vítej mezi námi. Fyzika potřebuje korektora jako sůl.
Kromě prvních 3 videí v mechanice je potřeba projít úplně vše.
Předem díky!

Ahoj všem a díky za představení a přivítání. Mám již nějaké zkušenosti s překlady a korekturami, ale zatím jsem nikdy netitulkoval, takže asi budu potřebovat nějakou tu chvíli na rozkoukání se. Dan mi toho ale už spoustu vysvětlil a kdyžtak určitě poradí. :slight_smile:

Těším se na společnou práci a zdravím z Berlína.

Pokud s tím @Milan nemá problém, tak mu prosím @Mikulas nastav posílání emailů z reportu, když se objeví nové video o fyzice. Díky.

Jinak je otázka, zda je třeba ty emaily posílat, když je ta revize od daného editora…šlo by to nastavit tak, aby to opravdu hlásilo jen revize od jiných lidí?

EDIT: taky mu prosím přidej editor status tady na fóru (takový ten šedý text u jména). Možná je ten status třeba nastavit i u dalších editorů.

Label jsem přidal, to ostatní prosím na @Jan_Chmelicek