Omezení počtu zmíněných lidí?

Dneska jsme chtěl v příspěvku zmínit všechny editory + mikuláše a otu, a nepustilo mě to dále, že prý můžu zmínit pouze 10 lidí. Dalo by se toto omezení zrušit či zvednout limit alespoň pro editory?
@Mikulas

Nevím, to omezení je tam z dobrého důvodu. Vzhledem k tomu, že to nejde omezit pro důvěryhodné uživatele jinak než pro ostatní, tak bych to asi nechal takhle. Popravdě nevím. Možná by stálo za to se na https://meta.discourse.org/ zeptat, jestli nemůže @editors fungovat jako jeden mention (že by se to navíc v příspěvku neexpandovalo), ale asi hádám že ne, mají to dobře promyšlené.

Dobré důvody to asi sice má, ale jak to teda mám dělat, když chci, aby o něčem věděli opravdu všichni? (typicky třeba ten sraz) Já bych se toho nebál to zvednout třeba na 15 nebo 20. Zas tolik cizích lidí tady zatím nepíše (eufemicky řečeno)…

Nezměním to, protože to není trvalé řešení. Kdybych to posunul o 10, až budeme mít víc aktivních lidí v komunitě, tak ten problém znova vyvstane. Dlouhodobé řešení je naučit lidi líp používat fórum.

Konkrétně příklad se srazem: naprosto vědomně jsem žádnou mention nedával a místo toho jsem to připnul na hlavní stránku.

Vzhledem k tomu, že tady nemáme stovky příspěvků za den, doporučuji všem fórum když už ne každý den, aspoň jednom za týden otevřít.

Protip: uživatelé si můžou nastavit, jak na které kategorie má fórum uporozňovat. Já mám třeba kromě normálních notifikací po nečinosti i okamžité upozornění na kategorii problémy.