Překlepy v titulcích

Dobrý den,
Jsem tu nová. Dívám se na videa a občas si všimnu nějakého překlepu. Chtěla jsem se zeptat, kam a zda vůbec mám takové překlepy reportovat. Jak to tu vlastně chodí - je kapacita na jejich opravování? Nebo se korektoři věnují v zásadě jen nově otitulkovaným videům a zpět už není energie se vracet?

Klidně mě vykažte do patřičných mezí, je mi jasné, že nikdy nemůže být stav videí 100% bez chyb, jsme jen lidi. Nechci nikoho prudit a otravovat život svými hnidopišskými postřehy :slight_smile:

Díky za odpověď,
hezký den,
Šárka

Díky Šárko za zpětnou vazbu. Samozřejmě bude skvělé, když překlepy nahlásíš nebo ještě lépe opravíš :-).
Stačí najít dané video na Amara.org, opravit, uložit a k nám už se pak nová revize ke schválení dostane.

Obecné návody jsou tady:

Ještě jednou děkujeme za přízeň i toleranci :slight_smile:

Naopak “otravuj”. Videí je hodně - značná část z nich korekcí ještě neprošla a i u těch, která prošla, mnoho chyb unikne. Budeme jenom rádi, když si dáš práci a napíšeš nám je.

(Odpověď hlavně pro @Marketa) Teoreticky to můžeš opravit sama (jak píše Markéta), ale prakticky to nejde, protože to video na Amara nedohledáš.

Proto navrhuji jiné řešení. Na stránce schématu je informace, kdo spravuje schéma (zde např. matematika, kde jsem správce já).

Pokud na jméno klikneš, tak budeš přesměrována na profil správce schématu. V pravém horním rohu je možnost poslat zprávu. Dej do ní odkaz na video; uveď čas, kde je chyba a i deálně i jak ji opravit.

Díky

1 Like

@Ota Moc díky za návod. To je pro mě i reálné a moc ráda takto pomůžu.
Vyhledávání videí přes Amaru by mě asi odradilo, bála bych se, že to bude časově příliš náročné.
Hodně zdaru všem!
Šárka

2 Likes

Přesunul jsem 2 příspěvky do nového tématu: Jak udělat nahlašování chyb pro běžné uživatele

This topic was automatically closed after 24 hours. New replies are no longer allowed.