Tituly pod jménem

Má cenu na fóru uvádět, čemu se ten člověk věnuje? Dává mi asi smysl u editorů mít napsáno alespoň „Editor“, možná by se tam vešla i konkrétní kategorie. Pro ostatní z Kš než editory bych asi zvolil jednotný titul, něco jako „Founder“ nebo spíš „Core Team“ nebo podobně, akorát v češtině.

Příklad: pod svým jménem v levo mám teď napsáno „správce“.

Nebo se na ty popisky můžem vykašlat. Nicméně kdyby tady bylo víc cizích lidí, dává mi smysl naše příspěvky tímhle podpořit – pro ty co nás neznají jménem ta případná diskuze pak dává větší smysl.

1 Like

Za mě by to cenu mělo, i s tou kategorií. Jakožto nová se (nejen) v lidech vskutku neorientuju :slight_smile:

@Marketa můžeš sem prosím hodit seznam aktivních editorů a kategorie, které spravují?

Matematika SŠ, VŠ - Lenka Fiřtová, Jirka Vančura
Medicína - Marek Mysliveček a Bára Klimundová - vítej mezi námi :smiley:
Ekonomie - Michala Kreys
Dějiny umění - Marta Mlejnková (jen nevím, jak je to u Marty s aktivitou v posledních měsících, ale pomohla nám hodně)
Chemie - Dan Hollas
Biologie - Olga Ryparová, Dan Hollas
Informatika - Ota Jícha, Dan Hollas, Valdo Švábenský

To je z aktivních správců asi vše, snad jsem na nikoho nezapomněla.

1 Like

Těm co jsou na fóru zaregistrovaní jsem to přidal do popisku. @Marketa a @Ota jsem nastavil Zakladatel, protože mě nic chytřejšího nenapadlo. : )
Kdyžtak mi sem prosím piš když se k nám někdo přidá, ať jim to nastavím, ať je to takhle trošku oficiálnější.

1 Like