Video na stránkách není na Reportu, a proto nezobrazuje titulky

Pokračující diskuze z Nahlášené chyby:

@Mikulas Tvoje odpověď mě plně neuspokojila. Řešit to musíme minimálně tak, že video odstaníme z bloku. Je to ale škoda, protože ta videa titulky mají, viz: http://amara.org/en/videos/a7Om6Am8okwp/info/introduction-to-matrices/. Jediný jejich problém je IMHO v tom, že se na web dostali, a také byly odtraněny z KA, dříve než vznikl Report (Nebo existuje jiný důvod, proč na Reportu nejsou?). To sice může naznačovat nekvalitní video, ale často za ně náhradu nemáme. Mimochodem ono to ale není jediné takové video. Takových videí tam bude o dost více. Další příklad je zde:

Souhlasim, ale nevim řešení. To video smazat moc dobře nemůžeme a překládat ho nemá cenu. Je mezi nezařazenými videi, takže podle mě moc víc udělat nemůžeme (když už na webu je).

Ale ta videa mají titulky. Viz http://amara.org/en/videos/a7Om6Am8okwp/cs/158887/ a http://www.amara.org/en/videos/hdyTnR1hkQ4r/cs/166297/.

Aha, omlouvám se, to jsem nepochopil :slight_smile: Přidal jsem je na report a označil jako approved, takže se na Kš titulky už zobrazují.

1 Like

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.