Vylepšeno tlačítko pokračovat

Obrázek za tisíc slov:

cc @Olga možná můžem dát na sítě jestli nemáš nic lepšiho v plánu

3 Likes

Přijde mi to super.

V následující větě Ti vypadly dvě čárky: “Na poslední látku, co jsi studoval, navazuje…”

Díky za kontrolu. Považujme to za přivlastek těsný, bez čárek se takovéhle krátké popisky (co ani nejsou věty) čtou imho líp‽

“Obsahuje-li rozvíjející spojení i sloveso v aktivním tvaru, nenazývá se toto spojení přívlastkem, ale přívlastkovou vedlejší větou.” (zdroj)

Zde podle mého názoru čárky být musí. (A mně se naopak takový text bez čárek čte hůř. :slight_smile: )

Ok beru, v tom případě je potřeba to přeformulovat, aby tam čárky být nemuseli vůbec :slight_smile:

Co „Na poslední studovanou látku navazuje“ nebo úplně jinak: „Pokračovat v tomto tématu:“?

1 Like

Obojí mi přijde dobré. Další možností je „Na naposledy studovanou látku navazuje“. To bych použil já.

Zvažoval jsem, ale nesedí mi to „na na“. Vyměním to tedy za “Na poslední studovanou látku navazuje“.

1 Like

Reportuji sem hned chybku. Viz:

a klik z profilu mi hlásí
Chyba aplikace: Tohle je asi naprogramované špatně. Můžete to zkusit znovu, nebo se vrátit.

Mám podezření, zda poslední video nebylo nějaké, které jsem vyřadil z bloku nebo tak něco.

Jop něčím takovým to být mohlo, někde to vraceno neočekávanou hodnotu, snad jsem to opravil.

Je potřeba ještě pořešit dlouhé názvy. :fearful: