Workshop - dělání titulků v Amaře

Zdravím všechny,

většina asi víte, že na gymnáziích PORG vzniknou v září překladatelské kroužky, ve kterých budou studenti překládat a korektorovat videa na KŠ
Na úterní schůzce jsme se spolu holkama, co budou tyto kroužky vést, dohodli na společném workshopu pro nováčky, kde vysvětlím různé taje Amary, Reportu a dalších věcí.

Workshop bude 2.7. (čtvrtek). Předběžně jsme dohodnutí na 15:00, ale šlo by to případně posunout na 16:00, kdyby bylo třeba. Pokud se nás sejde více, tak budeme na Novém PORGu (Jánošíkova 1300/6).

Bylo by super, kdyby přišli správci kategorií na KŠ, kteří mají čas a jsou z Prahy. :slight_smile:
@michala_kreys @Milan @LenkaF @Pavlina_Novakova @Marketa_Hosmanova @Lucie_Kubelova

A především by bylo fajn, kdyby přišli noví korektoři. Prosím @Ota, aby to přeposlal těm svým, ať mi sem případně potvrdí účast. Stejně tak prosím @Olga on informování zájemců o korektury.

1 Like

Rozeslu. Uděláme tomu stránku události na FB. Co ty na to?

Hm, to mě nenapadlo. Pokud myslíš, že to pomůže, tak udělej. Já myslel, že se domluvíme tady na fóru.

Zdravím, tady Bára z PORGu. Jenom bych chtěla podpořit nápad na vytvoření fb eventu - přijde mi to jako nejjednodušší způsob jak na událost pozvat lidi. Trochu se obávám, že když rozešleme pozvánku přes naše školní maily, tak si to moc lidí nepřečte…

3 Likes

Dobrá, díky za feedback. @Olga mohla bys tedy prosím??

1 Like

Ahoj Baru, díky za feedback.
Můžeš nasdílet mezi spolužáky? https://www.facebook.com/events/1640539546179673/ Díky moc.
@danekhollas potřebuji upravit text, napiš mi na FB.