Definice kategorie Pokec

Zajímavosti a drobnosti kolem Khanovy školy a volná diskuse o vzdělávání a čemkoliv jiném, co vás zajímá.

Kategorie je dostupná všem přihlášeným uživatelům.

1 Like

Ok, po emailech od Martiny mě napadlo (ale mám to v hlavě už delší dobu), že vlastně máme skvělé fórum, ale využíváme ho pouze v užším kruhu a často jen k technickým nebo organizačním věcem. Pojďme to změnit! Začal bych tím, že bych přejmenoval a předefinoval kategorii Výkřiky. Pojďme z toho udělat místo pro obecnou diskusi o vzdělávání i čemkoliv jiném, co nás napadne. Když se člověk podívá na příspěvky v této kategorii, tak tomu už tak trochu je.

Bylo by skvělé, kdyby se zde více zapojili třeba @proofreaders, napsali, co je zajímá či trápí, nebo se třeba podělili o vtipný překlad, který museli opravit. :slight_smile:

Do budoucna by bylo skvělé, kdybychom z tohodle fóra udělali místo, kde se třeba učitelé budou scházet a debatovat o technikách blended learning atp, ale to už jsem se trochu zasnil. :slight_smile:

Nějaké nápady na pěkný název? Na KA fóru se zatím podobná kategorie jmenu Town Square, což se mi docela líbí.

@vybor @Eda @Alena_Vlachova

2 Likes

je sice pěkný název, ale myslím, že by z názvu mělo být jasné, co se má v kategorii diskutovat. Jenže mě nic vhodného nenapadá…