Kategorie pro návody

Pokračující diskuze z Tvorba videí na linuxu:

[quote=“danekhollas, post:1, topic:31”]
Zde jen dávám jeden potenciálně užitečný příspěvek z minulého fóra…[/quote]

Kategorie Návody se mi zdá taková nic neříkající, jak to zařadíme?

Co třeba kategorie Tvorba videí? Uživí se to, i když už je po soutěži?
@Ota

Podle mě neuživí. Hledal bych spíš něco obecnějšího. Jako Návody, ale nějaké hezčí slovo :smiley:

Na druhou stranu Markét má pravdu, že tohle patří především na wiki… (přidám to tam), takže je otázka, zda pro to chceme speciální kategorii.

Hele klidně na wiki. Já bych radši wiki neměl a měl jenom fórum teda, ale to je jiná věc. Jeslti teda wiki ano, tak to tady asi smaž? Nevim. : )

Už jsem to hodil na wiki. Nechal bych to i tady, kdyby se po tom sháněl ten originální pisatel (píše, že to sám v budoucnu využije)

Wiki má podle mě úplně jiný účel. Dávají se na ni hotové řešení a info, v tomto směru je mnohem přehlednější než fórum (ale ve fóru už jsem se zorientoval a uznávám, že je pěkné :smile: ).

Na Wiki si představuji udržovaný přehled všeho okolo KŠ - tj. výstupy z fóra, pro snadnou orientaci, když se k nám někdo nový přidá. Je jasné, že wiki nebudou informativní např. pro Dana. Ale pro jeho kolegy z VŠCHT, co se dají do chemie určitě.

Zatímco fórum je supr na řešení problémů v čase. S tím, že není potřeba dohledávat v mailech. Prosím, prosím nechme oboje.

Tak jo, můžem určitě oboje nechat. Když se wiki neosvědčí, tak jí můžem zrušit časem : )