Kopírování titulků z YouTube na Amaru

Jak asi všichni víme, KA už se o Amaru moc nestará. K novým videím dělají anglické titulky, ale dávají je jen na YouTube.
Udělal jsem skript, který na vstupu vezme seznam YouTube ID, automaticky stáhne titulky z YT a nahraje je na Amaru.

Pokud tedy něco takového potřebujete, tak mi stačí jen dodat seznam YT id.
V budoucnu bych chtěl udělat taky skript pro kopírování titulků v rámci Amary, čímž se vyřeší problém stejných videí na různých YT kanálech (např. videa Brita Cruise či Big History). Pokud by vás napadlo ještě něco podobného, o by se hodilo, tak dejte vědět.

@Olga @Ota @Mikulas @Marketa @LenkaF, @Petra, @Milan, @Marketa_Hosmanova, @Occina, @michala_kreys

2 Likes

Super - to určitě potřebuji. Za poslední měsíc jsem nahrál přes 16 hodin titulků k videím.

Ale upřímně - nechci ti to posílat, čekat a pak kontrolovat. Je možnost do využívat “aktivně”? Popř. dej návod.

1 Like

Jasně, stáhni si z toho Gitu. Testoval jsem to pod Linuxem, ale mělo by to snad fachat i pod Woknama.
Když spustíš soubor yt2amara.py s parametrem -h, tak ti to vypíše nápovědu. Jsou tam i ukázkové vstupní soubory.
Aby fungovalo stahování titulků z YouTube, je třeba nainstalovat program youtube-dl.

V případě problémů mi napiš na FB.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.