Vítáme nové tváře

V posledních týdnech naše řady rozšiřilo hned několik nových korektorů a korektorek. Tak jsem si říkal, že by bylo fajn se vzájemně představit, ať o nich všichni víme :smile:

@Marketa_Hosmanova se v současné době bude věnovat biologii, a případně dějepisu, když bude třeba. Do dnešního dne přeložila již 6 hodin! :ks: videa a je tak na 4. příčce všech překladatelů. (viz naks.cz/aag ) Vděčíme jí mimo jiné za skoro celou sekci Astronomie.

@Petra Petru Jirůtkovou jsme ulovili na skvělém (místy až geniálním) maratonu na VŠCHT. Jelikož teď dostudovala PORG, a nechce se o prázdninách nudit, tak bude korekturovat matematická videa. V říjnu “bohužel” nastupuje hned na dvě vysoké školy, takže se obávám, že s volným časem dopadne jako většina z nás.

@Isard Jirka Chmela se po dlouhodobém přemlouváním nechal překecat a bude dělat správce Dějin. S Jirkou se známe dobrých 40 let, a oba sdílíme vášeň pro kvantovou chemii. On ale narozdíl ode mě maturoval i s dějepisu a bude tedy příhodnější, když se o něj bude starat on a ne já.

Ještě máme několik dalších korektorů matematiky, ale o těch nemám moc informací, takže nechť se přihlásí sami nebo je uvede @Ota.

Doufám, že jsem to moc nepopletl, kdyžtak mě prosím opravte. :wink:

3 Likes

V tom případě představím ještě 2 lidi:

@Krystof studuje MFF a anglistiku na FF. Až poleví zkouškové, tak bude kontrolovat videa matematiky.

@Sarka_Sochorova přetáčí videa matematiky. Její hlas můžete slyšet v blocích Čísla, Sčítání a odčítání a dalších. Má už na svědomí téměř 50 přetočených videí :smile:. Šárka je teď na studijním pobytu v USA, ale až se vrátí, tak zase bude studentkou FIT ČVUT.

3 Likes

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.